Kabiny prysznicowe KERMI

Kabiny prysznicowe KERMI

Kabina prysznicowa jest jednym z ważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. Jej właściwy dobór gwarantuje wysoki komfort użytkowania przez wiele lat. Jednymi z lepszych kabin dostępnych na rynku są kabiny prysznicowe marki Kermi. Przedsiębiorstwo to jest jednym z najlepszych producentów tego rodzaju produktów. Podczas wyposażania lub remontu łazienki jednym z większych dylematów jest podjęcie decyzji związanych z wyborem pomiędzy kabina prysznicową a wanną. Zwolennicy kabin podkreślają, że to właśnie one są bardziej praktyczne, zajmują mało miejsca, a także szybko można z nich skorzystać. Między innymi te powody przekładają się na tak dużą popularność kabin prysznicowych.

Kabiny Kermi – estetyka i wysoka jakość wykonania!

Kabiny prysznicowe marki Kermi wykonane zostały z niezwykłą precyzją przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych materiałów, co znacznie przekłada się na wysoką jakość tych produktów. Kabiny te posiadają certyfikaty, które potwierdzają ich stabilność, bryzgoszczelność oraz bezproblemowe utrzymanie czystości. Szklane elementy odpowiadają normom ESG. Niewątpliwym atutem i jednocześnie wyróżnikiem oferowanych kabin jest dostępność części zamiennych. Producent gwarantuje możliwość ich zakupu, nawet 20 lat po wycofaniu danego modelu z produkcji. Wśród zalet kabin prysznicowych marki Kermi wyróżnić można miedzy innymi ergonomiczne uchwyty oraz solidne metalowe zawiasy, które pozwalają na wydłużenie bezawaryjnej pracy kabiny.

kabina natryskowa

Walk-In, kabiny półokrągłe Kermi

Spośród wielu rodzajów modeli kabin prysznicowych warto wymienić kabiny prysznicowe otwarte https://proterm.sklep.pl/kabiny-prysznicowe-kermi,cp1041,pl.html, czyli Walk-In. Jest to model najpopularniejszy i najbardziej stosowany w nowoczesnym budownictwie. Ten rodzaj kabin idealnie wkomponowuje się w wystrój całej łazienki oraz zapewnia niebywały komfort użytkowania. Ze względu na bezprogowe, bezproblemowe wejście, to właśnie kabiny WALK-IN wybierane są chętnie do łazienek dla niepełnosprawnych. Warto również zaznaczyć, że tego typu kabiny odpowiednie są również w łazienkach, z których korzystają dzieci oraz osoby starsze. Gwarantują one większe bezpieczeństwo podczas kąpieli, niwelując jakiekolwiek uderzenie w przypadku poślizgnięcia się czy upadku. Kabiny prysznicowe typu WALK-IN cechuje minimalistyczne wzornictwo, które wpisuje się w wiele współczesnych trendów aranżacyjnych. Wykonane zostały z bezpiecznego szkła hartowanego oraz z estetycznych eloksalowanych aluminiowych profili.

Kabiny prysznicowe niemieckiego producenta Kermi to gwarancja wysokiej jakości oraz niezawodności. Produkty te są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku. Dzięki starannemu zaprojektowaniu oraz produkcji kabiny prysznicowe pochwalić się mogą niezwykłą trwałością przez wiele lat, dlatego są tak często wybierane wśród klientów.

One thought on “Kabiny prysznicowe KERMI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − pięć =